Šarvuotos plieninės lauko durys skirtos saugoti Jus ir Jūsų turtą. Saugumas – svarbiausias durų kokybės rodiklis. Nors tai nereiškia, kad durys negali buti gražios. Jūs nesunkiai galite priderinti jas prie savo būsto interjero ir šarvuotos durys ne tik saugos bet ir taps Jūsų namo vizitine kortele. Visos metalinės konstrukcijos dažomos milteliniu būdu dažymo kameroje, todėl tampa atsparios korozijai. Durų gamybai ir montavimui naudojame tik aukštos kokybės sertifikuotas medžiagas. Stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvuotų durų varčios karkasas ir stakta gaminama iš uždaros formos plieno profilio.

Plastikinės durys – tai gaminys, patenkinantis kiekvieno kliento lūkesčius! Plati spalvų paletė be rūpesčių leis lengvai išsirinkti derančią spalvą prie jau esamo ar būsimo namo dizaino. Vienas iš pagrindinių plastikinių durų privalumų – lengva jų priežiūra. Plastikinės lauko durys pasižymi geromis garso ir šilumos izoliacijos savybėmis, kas labai svarbu norint užtikrinti ramybę namuose.

NESTANDARTINIAI DURŲ SPRENDIMAI

Įgyvendinome kliento norą turėti išskirtines duris. Fasado dizainą galima derinti pagal Jūsų namą, aplinką ar kitas eksterjero detales. Jei ieškote nestandartinio durų apipavidalinimo sprendimų – mes galime pasiūlyti!

IMG_BD24F7BCF5B4-1
IMG_42C93FFB5650-1

Čia visada gera kokybiškų langų ir durų kaina.

Užpildykite užklausą ir specialistai parengs pasiūlymą!

ARBA SKAMBINKITE

+370 655 50243